Klasifikátor stromů v Operačním centru

Úvazek

––––

Plný

Částečný

Lokace

––––

Brno

Brno a/nebo remote

Pouze remote

Nabízíme práci na počítači, možno dělat odkudkoliv. Výdělek cca 100-140 Kč/hodina, dle výkonu. Ideální ke studiu, pro maminky na mateřské, nebo jako přivýdělek k bežné práci. Nejedná se o žádný prodej, multilevel marketing, ani dotazníky, je to poctivá práce, kde si můžete nabrat množství jaké chcete a věnovat se tomu jakkoliv, kdykoliv, dle vašich časových možností.

Konkrétně se jedná o manuální přiřazování a označování stromů na vybraných snímcích a zaznačení/obkreslení detailu ve fotografii. V praxi to vypadá tak, že dostanete přidělené množství snímků na základě vašich dopředu stanovených časových možností a budete mít například týden na to, tyto snímky zpracovat.

Je jen na Vás, jestli k tomu sednete a vše stihnete během jednoho dne, nebo jestli budete označovat např. po 10 minutách ve volných chvílích celý týden. Pokud budete mít hotovo dřív, rádi Vám přidělíme další část.

Co požadujeme

základní počítačovou gramotnost

pečlivost, důslednost a spolehlivost

Na začátku nutné cca hodinové zaškolení - možno vše vykomunikovat online.

Co ti nabídneme

Práci dle vlastních časových možností a schopností

Práce na projektu s cílem pomoci místní zeleni

Při vzájemné spokojenosti nabízíme možnost přesunu na finančně zajímavější projekty.

Chci být klasifikátor stromů v Operačním centru v Arbo.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nenašel jsi svůj flek?

Nové příležitosti se u nás můžou objevit kdykoliv. Pošli nám zprávu, zanech na sebe kontakt a v případě, že se naskytne správný okamžik se ti ozveme zpět.

Kontaktuj nás